2013 COLIN’S Erkek Kıyafet Modası

2013 COLIN’S Erkek Kıyafet Modası
2013 COLIN’S Erkek Kıyafet Modası

COLIN’S İlkbahar/Yaz Sezonu’nda Erkek Modasına yön vermeye devam edecek…

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda kendini yenileyen, eğlenceli, rengârenk stilleri ile erkek modasında bildiklerinizi rafa kaldırıyor. Modayı 6 yeni tema ile destekleyen COLIN’S şehirli erkek imajını yeniden yazıyor…

COLIN’S, 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunda yenilikçi bakış açısıyla ışıltılı ve modern bir dünyanın kapılarını açıyor. İlkbahar/Yaz sezonunda doğanın uyanışına tanık olurken şehrin dinamizmine ayak uydurabileceğiniz COLIN’S, Erkek Koleksiyonu yenilikçi ve stil sahibi erkekler için tasarımlarıyla göz dolduruyor. COLIN’S jean koleksiyonu bu yıl çoğunlukla regular ve slim fitlere ağırlık veriyor. Arkası renkli denimler genellikle yaz için ince ağırlıkta düşünülmüş erkek denim ürünleri, zengin renk seçeneği ile sunuluyor. Koyudan açığa indigonun tüm renkleri ve raw, yıpratmasız, hafif ve ağır yıpratmalı olarak geniş bir skalada sunulan jeanler özellikle vintage yıkamalarla göz dolduruyor. 3D’nin yıkama efekti olarak kullanıldığı jeanler yaşadığımız döneme tamamen uyum sağlıyor.

Erkek Jean’inde Detay Her Şey Demektir!

Detaylar ile farklı bir hale getirilen ve kişiye özel hissi veren COLIN’S denim koleksiyonunda ceplerde red selvag şeritler kullanılarak oluşturulan detaylar ilk göze çarpanlar oluyor. Kumaşın tersinden biyelere yer verildiği ve farklı kumaşlarla kombinlerin yapıldığı ürünlerde COLIN’S farkının ve yaratıcılığının ortaya konulduğu vintage etiketler jeanlerinizin eşsiz olmasını sağlıyor.

COLIN’S İle Şık Bir Yazın Kapıları Aralanıyor!

COLIN’S 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonuyla doğanın kalbinden modernliğe doğru, natürel ve iddialı detaylarla kendini yenileyen bir tasarım yolculuğuna çıkarıyor. Şıklığından ödün vermeyen erkekler, COLIN’S 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu ile bu sezonda da iddialı bir duruş sergiliyor.

Campus, Urban, Simplicity, Holiday Shop, Go Ivy, City Smart, olmak üzere 6 ana temadan oluşan 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu, COLIN’S’in modern ve dinamik ruhu ile bütünlük kazanıyor. Koleksiyonda denim pantolonlardan deri ceketlere, keten pantolon ve gömleklerden ekose desenli gömleklere, tişörtlerden nondenim şortlara, chinolara kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle günün her saatine uygun alternatifler sunuluyor. COLIN’S erkekleri, şıklıklarını ayakkabı, saat ve zengin aksesuar seçenekleriyle tamamlıyor.

COLIN’S 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunun genç ve spor giyimden hoşlanan erkekler için hazırlanan “Campus” temasında, sezonun popüler renklerinden dark navy, green, of white, grey melange, oranj, safran, yellow naturel bir skala oluşturuyor. Salaş ve ütü gerektirmeyen bu temada, parça boya nondenim şortlar yazın hitleri arasında yer alacak. Kolej temalı, blok çizgili ve yıkama efektli tişörtler de bu temanın önemli parçalarından.

Sokağın asi ruhunu üzerinize taşıyan “Urban” temasıyla da günümüzün popüler müziklerinden esinlenerek Indigo navy, anthracite, siyah ve of white renklerinin öne çıktığı bir tema hazırlanmış. Bu temada deri ceketler ve kirli efektli denim pantolonlar vazgeçilmez kombinler arasında yer alıyor.

“Simplicity” teması ile rahat, cool ve casual bir görünüm hedeflenirken of white, brown, green, brick, navy ve baharat tonları temada öne çıkıyor. Klasik görünümlü modeller, ufak detaylarda kombin kumaş ve aksesuar kullanımı ile birlikte zengin bir görüntüye kavuşuyor. Klasikleşmiş keten gömlek ve pantolonlar bu temanın önemli parçalarını oluşturuyor.

Yazın sıcağında kendinizi rahat ve hafif hissedeceğiniz “Holiday Shop” teması ise yaz tatiline çıkarken yanınıza alacağınız tüm seçenekleri bir arada bulunduruyor. “Holiday Shop” temasıyla COLIN’S, metraj baskılar, tril tril kumaşlar ile renkli ve eğlenceli bir yaz vadediyor.

COLIN’S’in  “GO IVY” teması ise gençler ve kendini genç hissedenler için hazırlandı. Dikkat çekici ve farklı bir görüntüye sahip olmak isteyenler için hazırlanan bu temada ütü gerektirmeyen, büyük grafik desenli, salaş ve canlı tasarımlar yer alıyor.

Metropol şıklığını yansıtan “City Smart” teması, cool ve enerjik seçenekleriyle hareketli şehir yaşantısı ile uyum sağlıyor. Coral red, rink ve sax blue bu temanın flash renklerini oluştururken, black, white, navy, cobalt navy, sky blue ve gri tonları da koleksiyonda sunuluyor. Likralı kumaşlar ve daha sofistike tuşeler ise koleksiyonun en önemli özelliklerinden. Mini pötikareler, metraj şal desen gibi sezon trendleri ile COLIN’S herkesin kendini rahat hissetmesini amaç ediniyor.

COLIN’S İle Aksesuarsız Erkek Kalmayacak!

COLIN’S 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunda aksesuar skalasıyla da göz dolduruyor.  Son yıllarda erkekler arasında öne çıkan aksesuarlardan şallar, çantalar, fötr şapkalara ilaveten erkekler için vazgeçilmez olan ayakkabılar, kemerler, saat ve gözlükler koleksiyon dâhilinde sunuluyor. 

Son yıllarda şehirli erkeğin vazgeçilmez aksesuarları haline dönüşen şallara COLIN’S 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunda büyük bir ürün gamı ile yer verilmiş. Daha renkli ve cesur bir koleksiyonda yer alan şallar her kıyafetin tamamlayıcısı olacak şekilde sunulmuş.

Erkeğin en temel aksesuarı arasında yer alan kemerler ise herkesin tarzına hitap edecek çeşitlilikte sunuluyor. Her genişlikte sunulan kemerler kalın kare tokalı, fırfır tokalı ve doğal kaplamalı malzemelerden oluşuyor. Ayrıca jeanler ile uyumlu koyu kahve ve taba renkli kemerlerde koleksiyonun öne çıkan parçaları olarak yerini alıyor.

Yaza yeni bir soluk katmak isteyen ayakkabı grubu ürünlerinde ise beyaz tabanlı casual modeller ve süet malzemeli, bağcıklı modeller göz dolduruyor. Son yıllarda ayakkabı eşittir rahatlık temasının yükselişi ile rahat kullanımda geniş bir koleksiyon hazırlayan COLIN’S, eva tabanlı rahat ayakkabılarının yanı sıra süet casual ayakkabılarda yeşil, saks ve bordo gibi cesur renkleri de erkeklerin beğenisine sunuyor.  Espadrilin yeniden hayatımıza girmesine de atıfta bulunan koleksiyon bu yazda espadrillere sıkça yer vermiş.

Plaj rahatlığını da düşünen COLIN’S artık erkeklerin de vazgeçilmezi haline gelen flip-flop terliklerde büyük yazılı ya da rakamlı baskılarla öne çıkıyor. Hawaii manzaralı grafikler ve stripe baskılardan oluşan flip-floplar bu yaz plajlarda çok konuşulacak öğeler arasında yer alıyor.

Saat grubunda dijital modellere büyük kadranları ile cevap veren COLIN’S, gözlükte çerçevesiz damla modeli ile ön plana çıkarıyor. Çanta koleksiyonu ile de kıyafetinizi noktalamak isteyen COLIN’S, orta boy omuz çantalarına fötr şapkalar ile eşlik ediyor.

2013 COLIN’S Erkek Kıyafet Modası

2013 COLIN’S Erkek Kıyafet Modası

Bir Cevap Yazın