2013 Derimod İlkbahar / Yaz Erkek Ayakkabı Modelleri

2013 Derimod İlkbahar / Yaz Erkek Ayakkabı Modelleri
2013 Derimod İlkbahar / Yaz Erkek Ayakkabı Modelleri

Derimod renklenen yeni sezon ayakkabı koleksiyonu ile erkeklerin vazgeçilmezi olmaya aday…

Modern ve şık görünümlü erkekler için de ayakkabı koleksiyonundaki dikkat çekici renkli tasarım anlayışını devam ettiren Derimod, iddialı erkeklerin tercihi oluyor. Kırmızıdan sarıya, maviden bordoya erkekler için en iddialı renkleri deri ve süette buluşturan Derimod, yeni sezonda da ultra hafif tabanları ile rahatlığı ön plana çıkarıyor.

İddialı Erkeklerin Tercihi “Derimod”

Bayan koleksiyonunda olduğu gibi erkek ayakkabı koleksiyonunda da dikkat çekici renkli tasarım anlayışına devam eden Derimod, özellikle ‘car shoes’ ve ‘cityline’ modelleri ile erkek ayakkabılarında da sezonun trendini belirliyor.  

Derimod’un 2013 İlkbahar&Yaz erkek ayakkabı koleksiyonunda ilk dikkat çekenler hem spor hem günlük kullanıma uygun ama şıklığından taviz vermeyen modeller. Kırmızıdan sarıya, maviden bordoya erkekler için iddialı renkleri deri ve süette buluşturan Derimod, ultra hafif tabanları ile de rahatlığı ön plana çıkarıyor. Tokalı loafer’lar renk alternatifleriyle vitrinlerdeki yerini alırken yeni tasarımlarıyla da hayranlarını büyülüyor. Özellikle sağlıklı ve esnek yapısı sebebiyle tercih edilen eva tabanlar ise çift renk ve ultra hafiflik özellikleri ile ayakkabıda rahatlığı bir adım daha öteye taşıyor. 

2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri 2013 Derimod Erkek Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın