2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri

2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri
2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri

Derimod, onlarca renk ve binlerce farklı modelden oluşan 2013 İlkbahar&Yaz ayakkabı koleksiyonunu her hafta yenileyerek sezona iddialı bir giriş yapıyor. Her hafta yenilenecek renkli koleksiyonu ile ‘renklerin sihrini’ vitrinlerine yansıtan Derimod, büyülü bir mevsimin de kapılarını aralıyor….

Gökkuşağının tüm renklerinin ve cıvıl cıvıl sıcak yaz tonlarının hayat bulduğu koleksiyonda; metalin her renkli halinde platformlu ayakkabılar, rengârenk sandaletler tüm modelleriyle hâkimiyetini ilan ederken, maskülen düz makosenler, elegan babetler ve şık spor ayakkabılar bayanlar için koleksiyonun vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

Derimod, onlarca renk ve binlerce farklı modelden oluşan, her hafta yenilenecek 2013 İlkbahar&Yaz ayakkabı koleksiyonunda farklı stilleri bir araya getirerek bahar ve yaz aylarını geniş ürün yelpazesi ile karşılıyor. Koleksiyonunda farklı zevkleri aynı vitrinde buluşturan Derimod, sarı, turuncu, narçiçeği, fuşya, turkuaz, yeşil, saks ve göz alıcı neon renklerin yanı sıra metalik, altın, gümüş ve bronz gibi iddialı renklere de koleksiyonunda yer vererek yeni sezona “renklenerek” giriyor.

Bayanlar Derimod İle Aşka Geliyor…

Derimod, 2013 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda yer alan rengârenk sandaletler, neon makosenler, elegan babetler, stilettolar ve şık spor ayakkabılar ile vitrinlerini renklendiriyor.

Derimod’un 2013 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda ilk dikkat çekenler, yükselişini sürdüren rengârenk, taş, zincir ve pullarla bezenen ve çiçek detayları ile harmanlanan sandaletler oluyor. Son yıllarda asi ve şık görünümü ile modaya damgasını vuran zımba, Derimod’un bayan ayakkabı koleksiyonunda da tarz gözetmeksizin her modelde göze çarpıyor. Zımba detayı günün her saati zarifliği ve sadeliği ile dikkat çeken babetlerde sakin, yüksek topuklu ve platformlu abiyelerde ise iddialı bir görünüm sunuyor.

Şıklığın ve rahatlığın ön planda olduğu Derimod ayakkabı koleksiyonunda her sezonun vazgeçilmeleri arasında yer alan her yaşın tercihi ultra hafif konfor tabanlardan oluşan modeller ve sezonun parlak tonlarında pırıltılı materyalerle ve metal aksesuarlarla süslenen spor ayakkabılar da rahatlığın ilk adresi… Rahatına düşkün olanlar için dolgu topuklu, zarafetinden ödün vermeyenler için ise ince topuklu platform ayakkabılar ise bu sezonda vitrinlerde yerini alıyor.

Derimod yeni koleksiyonu ile bayanlar için hem şık hem rahat bir yaz vaat ediyor. 

2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri 2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri

One thought on “2013 İlkbahar / Yaz Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın