2013 İlkbahar / Yaz Liu Jo Accessories Modası

2013 İlkbahar / Yaz Liu Jo Accessories Modası
2013 İlkbahar / Yaz Liu Jo Accessories Modası

Liu Jo 2013 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunun her bir parçası feminen, farklı ve özel…

Çanta, cüzdan, kemer, atkı, şal ve takılardan oluşan aksesuar koleksiyonu; giyim koleksiyonunu tamamlayıcı bir etkiye sahip. Koleksiyonun üç ana teması Liu Jo stilinin ruhunu ortaya çıkarıyor. 

Deri çantalarda yeni şekiller ve kalıplar, el çantaları, sırt çantaları ve “Oxford bag” le karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda fermuar detayı ve büyük klipslerle kapanan çantalar dikkat çekiyor. Cüzdan ve küçük aksesuarlarda ise, bu sezon daha çok model ve renk seçenekleri sunuluyor. 

CANDY RAINBOW 

Bu temanın ilham kaynağı bon-ton ve çocukluk renkleri. 50’lerin sofistike stili retro detaylarla tekrar sahneye çıkıyor. Limon sarısı, lila, gül kurusu, turkuvaz ve krem gibi pastel tonlar her yerde. 

Çantalar hacimli ve elegan. Fermuar ve metal detayları klasik modelleri daha eğlenceli bir hale getiriyor. Eko deri, makrame motifli saffiano ve ostrich baskılı eko deri kullanılan materyaller arasında. 

İpek, viskoz ve koton atkılar ve şallar baskı ve desenlerle zenginleştiriliyor. 
Takılarda ise metal detaylardan, fiyonklara; pastel tonlarda boncuklardan, parlak kristallere ve mat taşlara kadar birçok seçenek var. 

TROPICAL COCKTAIL 

Tropikal Kokteyl temasının ana elementi, şehir kadının karakterinin gücünü yansıtan tropikal renkler ve büyülü gölgeler. Maviler, kırmızılar,yeşil ve sarılar… Bu koleksiyon yazın tüm enerjik ve pozitif havasıyla sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. 

Liu Jo’nun ikon çantaları Matilda, Kate ve New Good Luck; yumuşak dokulu ama sağlam formlu. Çantalarda metal detaylar göze çarpıyor. 
Kullanılan materyaller arasında napa, dana derisi, deri görünümlü eko deri ve kanvas var. 

Takılar yeni ikon çanta New Good Luck ve Kate modellerinden ilham alıyor: Metal çiçekler; broşlarda, kolyelerde ve bileziklerde kendini gösteriyor. 

ETHNIC SHADE

Doğadan ilham alan sofistike kadın, doğa ve toprak renklerine bürünüyor. Kendinden emin ruhunun yansıması olan bu ayrıcalıklı stil ile, sofistike ve etnik dünyanın kapılarını aralıyor. Bu koleksiyona hakim olan nötr kahve tonları turkuvaz dokunuşlarla hareket kazanıyor. 

Modeller basit, yumuşak ya da sert formlu. El örgüsü dokumalar renkli hasırlarla geliştiriliyor. Rugan üzerine değişik ton detayları ve diğer tüm materyallerin yanısıra kalın dana derisi, piton baskısı, doğal bambu ve baskılı jakar göze çarpıyor. 

Kolyeler ve bilezikler de etnik temayı ve minimal tarzı bire bir yansıtıyor.

Bir Cevap Yazın