2013 Koton Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu

2013 Koton Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu - Kadın Modelleri
2013 Koton Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu – Kadın Modelleri

Koton’un 1 yıldır üzerinde çalıştığı Barış Manço temalı tişörtler nihayet gün yüzüne çıktı. 7′den 77′ye Barış Manço adlı koleksiyonda Manço ruhunu hissedeceğiniz renkli ve eğlenceli penyeler bulunuyor. Manço’nun sıradışı imajından, yaşam tarzından, entelektüel kişiliğinden ilham alarak hazırlanan koleksiyon hem kadın hem de erkekler için farklı renklerde ve modellerde üretildi…

Efsanevi sanatçının Moda’da ki evinde objelerini fotoğraflarını inceleyen ve şarkılarını yeniden yeniden dinleyen tasarım ekibi müthiş bir koleksiyona imza attı.

7′den 77′ye Barış Manço Tişörtleri

Manço’nun oğulları Doğukan, Batıkan ve eşi Lale Manço koleksiyon tanıtımında şu sözleri söylediler:  ”Öncelikle Barış Manço’yu yeni kuşaklara taşıyan, onu hiç tanıyamamış çocukların dünyasına sokan, sevenlerine ondan bir anı taşıma fırsatı sunan Koton’a çok teşekkür ederiz. Bu sene “Barış Manço 70 Yaşında” başlığı altında 2013 yılı boyunca bir dizi etkinlik planladık. Bütün bu projelerle, Koton’un Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu inanılmaz güzel örtüştü. Zamanlama mükemmeldi. İnanıyoruz ki 2013, barış, sevgi, uzlaşma ve Barış Manço yılı olacak. Koleksiyona gelince biz samimi olarak çok beğendik. Seçilen fotoğraflar çok retrospektif ve nostaljik… Renk ve doku seçimleri çok özel. Bizi en çok etkileyen, çocuk koleksiyonunda değerlendirilen Barış Manço’nun akademi yıllarında yapmış olduğu desenleri kullanmaları oldu. Düşünsenize, yeni jenerasyon çocuklar da Barış’ın kaleminden çıkmış özel bir tasarıma sahip olacaklar.” dedi.

Her zaman her yerde giyeceğiniz 7′den 77′ye Barış Manço tişörtlerine Koton mağazalarından sahip olabilirsiniz. 7′den 77′ye Barış Manço tişörtlerinin fiyatı 19.90 TL – 39.90 TL arasında.

2013 Koton Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu - Erkek Modelleri
2013 Koton Barış Manço Tişörtleri Koleksiyonu – Erkek Modelleri

Bir Cevap Yazın