2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası

2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası
2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası

2013 Sonbahar / Kış Sezonu Sokak Modası hem şık olmak, hem de gerekli gördüğü zaman dekoltesini saklamak isteyenlere birbirinden güzel şal ve atkı modelleriyle mükemmel bir seçenek sunuyor. Atkıları uygun berelerle kombine ederek de sıcak ve hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası: Jean Üzerine Klasik Ceket
2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası: Jean Üzerine Klasik Ceket

2013 Sonbahar / Kış Sokak Modası ayrıca jean üzerine giyilen klasik ceketlerle topuklu ayakkabıları da destekliyor. Sezonun trendleri arasında yer alan su yeşili tonu; kazak, jean ve şortlarda çokça kullanılıyor. Düşük omuzlu salaş kazakları tercih eden bayanların ise şık görünmek için içlerine kalın askılı ve genel görünüşle uyumlu çamaşırlar giymeleri tavsiye ediliyor. Yırtık ve eskitilmiş tarzdaki kotları sevenler de 2013 kışında modaya kendiliğinden uymuş olacaklar. Kotlarda bu modeller oldukça popüler görünüyor.

Pantolon üzerine etek, ceket üzerine palto giymek, farklı renklerde çorap giymek ve benzer şekillerde uygulanabilen kat kat giyinme eğilimi de 2013 Sonbahar / Kış Sokak Modasına damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle havalar çok soğuduğunda zaten uygulanan bu giyinme şeklinin doğru uygulanması havalı bir görünüm sağlarken, iyi bir uyum oluşturamazsanız sonuç kötü de olabilir. 2013 ilkbahar-yaz sezonunda da karşımıza çıkması beklenen bu görüntü, örneğin uçuşan elbiselerin altına dar pantolon giyildiğinde gayet hoş görünebiliyor.

Bordo rengi giysiler, atkuyruğu şeklinde toplanmış saçlar, kloş etekler, kamuflaj desenleri ve gotik tarzı da 2013 Sonbahar / Kış Sokak Modasının popüler görünümleri arasında yer alıyor. Bu sezon bordo renginin tonlarını giyim eşyaları dışında çantalarda ve rujlarda da görüyoruz. Jean modelleri arasında İspanyol paça olanlara da, kıvrılmış dar paçalara da rastlanıyor

Bir Cevap Yazın