Aynalı Mücevher Dolabı

Aynalı Mücevher Dolabı
Aynalı Mücevher Dolabı

Sizin de takılarınız hiç bir yere sığmıyor mu? Ayakkabı kutuları, özel takı çantaları, tuvalet masası, yatak odasındaki özel raflarınız her yer mücevherlerinizle mi dolu? Biz sizin için şahane bir dolap bulduk. Bu dolabın adı Takı dolabı! Takı dolabı sayesinde artık takılarınız kaybolmayacak!

Akıllı Takı Dolabıyla Artık Takılarınız Dağınık Durmayacak!

Üstelik bu dolap ortalık yerde dursa bile gözünüzü rahatsız etmeyecek. Boy aynasının arkasına saklanmış özel raflar sayesinde artık takılarınızın eşlerini kaybetmeyeceksiniz. Kadınlar için özel olarak tasarlanan takı organizatörü, mücevher askısı ve takı dolabı ile değerli eşyalarınızı her zaman düzen içinde muhafaza edebileceksiniz.

Beyaz, Kırmızı, Kahverengi ve Siyah Renkleri Mevcut!

Bu dolap tam bir tasarım harikası. Hem görünümüyle hem çok kullanışlı olmasıyla göze çarpıyor. Evlerde göz dolduruyor, takılarınla süslüyor.

Küpelerin, kolyelerin, yüzüklerin artık birbirine karışmayacak, kaybolmayacak çünkü bu dolapta hepsinin yeri hazır. Dolabın ön kapağı koca bir boy aynası. Tam ihtiyacın olan şey. Evden çıkarken son olarak baktığın şey. İşte aradığın şey: “Aynalı Mücevher Dolabı

Özellikleri:

•    37 cm. en, 145 cm. boy ve 10 cm. derinlik 
•    Ön kapak tam boy aynası 
•    Kapak içinde en altta iki bölmeli olmak üzere yedi ayrı raf 
•    En üst rafta şık küpe yastığı 
•    Küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlarınız için 63 ayrı kanca

Bir Cevap Yazın