Dolabınızı Renklendirin!

Dolabınızı Renklendirin

Siyah ve grinin asil renkler olduğunu biliyoruz ancak belki de artık dolabınızı biraz olsun renklendirmenin vakti gelmiştir…

Belki, hangi renklerin size uyabileceği konusunda endişeleriniz var. Belki de, çok renkli kıyafetler giyme düşüncesi sizi endişelendiriyor… İşte bu yüzden, çok cüretkâr olmadan da kolayca kıyafetlerinizi renklendirebileceksiniz.

Dolabınızı Renklendirin
Renkli Çantalar

Gardırobu renklendirmenin en iyi yollarından biri renkli çantalar!

Birçoğumuz çantada klasik siyah ve kahverengiyi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu nötr renkleri her kıyafetle kullanabiliriz ancak pratik olsalar da kimi zaman sönük görünebiliyorlar.

Geometrik kesimler, zımbalı detaylar ve oversize modeller renklerle birleşince inanılmaz bir şıklık yaratacaktır.

Dolabınızı Renklendirin
Renkli Fularlar

Fularlar bir kıyafeti renklendirmek için bizlere sınırsız seçenek sunuyor. Desenli, çizgili ya da blok renkler bizim olabilir. Dahası fularlar bütçeye uygun ve her yerde bulunabilirler. Bu yüzden bir düzinesine dolabınızda hemen yer açmalıyız.

Ayrıca stili değiştirmenin de en kolay yollarından biridir.

İster boynunuza, ister saçınıza isterseniz de bileğinize bağlayın ve sıradan bir kıyafete kolaylıkla renk katın.

Dolabınızı Renklendirin
Renkli Paltolar

Paltolarda da çantalardaki gibi her kıyafetle uyumlu olabilmesi için nötr renkler tercih ederiz. Renkli bir palto gerçekten fark yaratabilir.

Kırmızı ya da yeşil gibi mücevher renklerini bir düşünün; bu sayede soğuk ve karanlık kış gecelerinde parıldayabilirsiniz. Gerçekten cesursanız renkli bir palto bulun.

Bir Cevap Yazın