Hassas Ciltlere Duyarlı Mükemmel Bakım Ürünleri: Diadermine High Tolerance

Hassas Ciltlere Duyarlı Mükemmel Bakım Ürünleri: Diadermine High Tolerance
Hassas Ciltlere Duyarlı Mükemmel Bakım Ürünleri: Diadermine High Tolerance

Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Diadermine High Tolerance, hassas ciltlere duyarlı mükemmel bakımı sunuyor….

Hassas cilde sahip olan kadınların, bakım ürünleri kullanmaları bile sorun yaratır. Yenilikçi anlayışını 108 yıldır koruyan Diadermine, hassas ve düşük toleranslı ciltler için özel olarak geliştirdiği Diadermine High Tolerance ile, hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlere ihtiyacı olan mükemmel bakımı sunuyor. Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Diadermine High Tolerance’da bulunan ProFilaggrin, ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak derinlemesine nemlendirmeye yardımcı oluyor. Diadermine High Tolerance bakım serisi; kolay emilen, rahatlatıcı ve nemlendirici özellikleri kanıtlanmış içerikleriyle fark yaratıyor.

Birçok kadın, cildinin hassas olmasından şikayetçidir. Bu tip düşük toleranslı ciltlerde, bakım ürünlerinin içeriği çok büyük önem taşır. Bakım ürünlerinde yer alan bazı koruyucu maddeler ve parfüm, ciltte hassasiyet ve alerjik etkiye yol açabilir. Hassas ciltler için geliştirilen en güçlü bakımı serilerinden biri olan Diadermine High Tolerance, düşük toleranslı ciltlerde bile mükemmel bakım sağlıyor. 

Diadermine laboratuvarları ve dermatolojik bir klinik işbirliğiyle geliştirilen Diadermine High Tolerance;  paraben, silikon ve parfüm içermiyor. Diadermine High Tolerance’da bulunan ProFilaggrin ise, ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak derinlemesine nemlendirmeye yardımcı oluyor. Kolay emilen, rahatlatıcı ve nemlendirici özellikleri kanıtlanmış içeriklerle zenginleştirilen Diadermine High Tolerance, Avrupa Alerji Araştırma Vakfı ile birlikte geliştirildi ve test edildi.

Avrupa Alerji Araştırma Vakfı (ECARF) Direktörü Prof.Dr.Torsten Zuberbier, Diadermine High Tolerance’ın ECARF iş birliğiyle geliştirilen ilk cilt bakım ürün serisi olduğunu ve oldukça hassas ciltler üzerinde kapsamlı olarak test edildiğini belirterek şunları söyledi:

“Yenilikçi ürün serisi sadece çok iyi şekilde tolere edilebilen, cildi tahriş etmeyen ve dikkatlice seçilmiş bileşenleri içeriğinde barındırıyor. Paraben, silikon, parfüm ve alkol gibi maddelerin kullanımından özellikle kaçındık. Bu yeni ürün serisindeki tüm ürünler, cillte koruyucu bir bariyer oluşturarak, cildin yoğun bir şekilde nemlendirilmesini sağlayan  ProFilaggrin ile bu etkileri daha da artıran hiyalüronan ve torin içeriyor.”  

Hassas cildin belirtileri nelerdir? 

Hassas ve düşük toleranslı ciltler; kızarıklık, pul pul dökülme, kaşınma, gerginlikten doğan rahatsızlık gibi birçok belirtiler gösterebilir ve bunların birçok sebebi olabilir.  Çoğunlukla, cildin bu durumu ve hassasiyetin derecesi genetik olabilir.

Yanlış cilt bakımı, zararlı çevresel faktörlere çok fazla maruz kalma ve cildin nem oranının yetersiz olması, cildin doğal koruyucu bariyerine zarar verebilir. Bunun sonucunda hassas cilt belirtileri ortaya çıkar. Hassas ciltler sadece çok az ve belirli içerikleri tolere edebilirler. Parfümler, renklendiriciler ve koruyucular ciltte tahrişe sebep olur, bazen alerjik reaksiyonları tetikleyebilir. Diadermine’in yenilikçi serisi hassas ve düşük toleranslı ciltlerde bile kolayca tolere edilebilecek ve  zarar vermeyecek içeriklere sahiptir. Bitikisel özler içeren sakinleştirici ve yatıştırıcı formül cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir ve ciltteki hassasiyet belirtilerini azaltır. Serinin tüm ürünleri, cilde koruyucu bir bariyer oluşturması ve nem deposu özelliği sayesinde cildin ihtiyacı olan derin nemlendirmeyi sağlaması için yardımcı olacak ProFilaggrin içerir; hyaluronan ve taurin ise ProFilaggrin’in bu etkisini kuvvetlendirir. High Tolerance yaşlanma karşıtı gündüz kremi ise bu içeriklere ek olarak  cildin içeriden yapılanması için oligopeptitlerle zenginleştirilmiştir.

High Tolerance Makyaj Temizleme Jeli 

Cildinizde biriken ter, yağ, kir ve ölü hücreler ciltte tahrişe neden olabilecek bakterilerin kolayca üreyebileceği ortamı oluşturur. High Tolerance Makyaj Temizleme Jeli, hassas ve düşük toleranslı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Formül, derinlemesine ve uzun süreli temizlik sağlayan içeriğe sahiptir; cildi yağlı bir tabaka bırakmadan yatıştırır ve ferahlatır; nem dengesini 6 saate kadar korur. Makyajı nazikçe ve derinlemesine temizler,  hassas göz çevresinde kullanıma uygundur.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 200ml – 14.90 TL.

High Tolerance Ultra Nemlendirici Gündüz Kremi

Genellikle hassas ve düşük toleranslı ciltler yeterli nemi alamaz. ProFilaggrin içeren High Tolerance Ultra Nemlendirici Gündüz Kremi hassas ve düşük toleranslı cildi rahatlatır, yatıştırır ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Özel formülüyle  hızla emilir; cilde zarar vermez, uzun süreli nemlendirme sağlar ve sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: tüpte 50ml – 19.90 TL.

High Tolerance Yoğun Besleyici Gece Kremi

Cilt yenilenmesinin en hızlı ve etkili olduğu zaman gece uyku halindedir. High Tolerance Yoğun Besleyici Gece Kremi gece boyunca cildi yeniler ve besler. ProFilaggrin cildin doğal bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur, bitki özleri ve besleyici içerikleri cildi yatıştırır ve bakım yapar. Ertesi sabah, hassas ve düşük toleranslı ciltlerde bile yoğun nemlendirme ve farkedilir şekilde rahatlama hissedilir.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: tüpte 50ml – 19.90 TL.

High Tolerance Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Zamanla birlikte cilt kolajen üretimi yeteneğini kaybeder; ince çizgiler ve kırışıklıklar daha belirgin hale gelmeye başlar. Bitkisel özler, nemlendirici ve besleyici içeriklere ek olarak High Tolerance Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi, cilt esnekliğini arttırarak kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltan oligopeptitler içerir. Hassas ciltte rahatlama ve yatışma ile 24 saat yoğun nemlendirme sağlanır.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 50ml kavanoz – 29.90 TL.

Bir Cevap Yazın