Kahverengi Göze Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?

Kahverengi Göze Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?
Kahverengi Göze Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?

Kadınların merak ettiği bir soru kahverengi göze makyaj nasıl yapılır? Hangi tonları kullanmak gerekir? Kahverengi gözleri olan kadınlara muhteşem makyaj önerilerini inceliyoruz…

Renkli gözlülere özenen kadınlar şunu söylememiz gerekiyor, aslında siz daha şanslısınız. Dünyanın nüfusunu ele aldığımızda çoğunluğun içinde yer almak çok da kötü değil. Önemli olan o çoğunlukta belirmek ve ışıldamak. Birkaç taktikle kahverengi gözlerinizin rengini açabilir ve o kalabalığın içinde tek parıldayan olabilirsiniz.

Kobalt rengi gölgeler

Kahverengi, tüm renklerle uyum sağlayabilen bir renk aslında. Yani elinizde bir çok seçenek var. Makyaj tasarımcılarının önerdiği ilk renkse büyülü kobalt mavisi. Bu renk tonuyla ve dokunuşlarıyla sizi hem zengin, hem elegan gösterecek. Koyu kahverengi gözler için ideal bir renk olan kobalt mavi, kontrast ve gölgeler sayesinde muhteşem bir görünüm sunar.

Patlıcan moru maskara

Mor gölgelerin sizde nasıl duracağını hiç düşündünüz mü? Biraz cesaret diyoruz ve sizi değişikliğe davet ediyoruz.

Patlıcan moru maskaralar kahverengiden elaya çalan gözlerinizi daha da belirginleştiriyor efendim. Bu dramatik tonun size yakışacağına eminiz. Bakışlarınızı konuşturmak için bire bir.

Yeşil ve gold efektler

Tatlı mı tatlı bir göz makyajı için, yeşilin ve gold dokunuşların birleştrildiği bir far kullanmaya ne dersiniz?

Bakır tonlar

Sıcacık tonları makyajınızda kullanmak hakkınız. Nötr ve samimi tonlar derken bakır tonları kullanmaktan bahsediyoruz. Gözlerinize ışıltılı bir etki vermeye hazır.

Mavi tonlar

Koyu mavi, günlük kullanımlar için en iyisi. Ofis makyajı için veya arkadaşlarla dışarı çıkacağınız da tercih edebileceğiniz en doğal ton. Üstelik kahverengi gözleri de güçlü ve yalın gösteren türden.

Gold efektler

Altın tonlar başlı başına bir büyü etkisi yaratıyor zaten. Düz ve az kullanıldığında bile silüetinizi değiştirme etkisi var. Kahverengi gözleriyse bir başka parlatıyor.

Bir Cevap Yazın