Nuray Sayarı 2013 Nisan Ayı Burç Yorumları

Nuray Sayarı 2013 Nisan Ayı Burç Yorumları
Nuray Sayarı 2013 Nisan Ayı Burç Yorumları

2013 Nisan Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2013 Nisan Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Nisan 2013′de Neler Bekliyor?

Koç Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Nisan 2013′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu

Geçen ayın sonunda gezegenler burcunuzun yukarısından aşağısına doğru ilerlediler. Bu ay bu ilerleme daha da hızlandı. Bu dönem aile ve eve odaklanmak için iyi bir dönem. Astrolojik olarak söylersek yılınızın ‘gece’sine girdiniz. Evin dışında kazandığınız başarılar önemli olabilir fakat şimdi duygusal olarak uyuma ihtiyacınız var. Kariyerinizde aksiyondan çok düşünerek ve hayal ederek bir şeyler ilerlemeye çalışmalısınız. Bu dönemde kariyerinizde bir hareket olmayacağından bırakın kariyerinizdeki sorunlar kendileri hal olsunlar.
Bu ay gezegenler burcunuzun en doğu ucundalar.
Burcunuzun aşk evi olan 7. ev güçlü fakat burcunuzun 1. evi kadar güçlü değil. Bu yüzden kişisel zevkleriniz bu ay zirveye ulaşacak. Bütün dünyevi zevkleri tadacaksınız. Her zaman bağımsız olan Koç bu ay daha da bağımsız ve pervasız hareket edecek ve diğer insanları buldozer gibi ezecek. Bu ay her şey istediğiniz yönde ilerleyecek ve kozmos da size bu yönde yardım edecek. Fakat herkesi incitmeden de istediklerinize kavuşmanın yolunu bulmalısınız.

Nisan ayında olaylara istediğiniz gibi yön verebileceksiniz. Öteki insanlara uyum sağlamak zorunda değilsiniz ve kendi başına da yolunuza gidebilirsiniz. Öyleyse bu ay kendi cennetinizi yaratın. Ama akıllıca yaratın. Daha sonra bu yarattığınız ortamda yaşamak zorunda olacaksınız ve daha sonra bu ortamı değiştirmek zor olabilir.
Sağlığınız geçen ay gibi bu ay da harika olacak. Çok fazla enerjiniz var. Bu enerjiyi yapıcı şeylere kullanmalısınız. Bu konuda özellikle aynı 3′ünden 5′ine kadar dikkatli olun. Kendinize koyduğunuz her hedefi elde edebilirsiniz.

Bu ay ihtiyacınız olan veya arzu ettiğiniz her şey size gelecek. Aşk sizin peşinizden koşacak. Beraber olduğunuz kişi sizi mutlu edebilmek için elinden geleni yapacak. Aynısı fınansal durumunuz içinde geçerli. Kariyerinizde duraksama olabilir ama parasal durumunuz çok iyi olacak. Çok pahallı hediyeler sizi bekliyor bu ay. Ayın 20′sinde Güneş burcunuzun para evine girecek ve yılın en iyi finansal zirvesine ulaşacaksınız. Bu günlerde spekülasyonlarda şansınız yaver gidebilir.
Şanslı Günler: Nisan 2 3 4 12 13 20 21 30

Boğa Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Nisan 2013′te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu

Ayakları yere basan Boğa İçin bu ay ender rastlanan bir zaman dilimidir. Geçen ay güçlü olan burcunuzun 12. evi bu ayda güçlü olacaktır. Gezegenler burcunuzun 12. evinde toplanıyorlar. Boğa insanları genelde beş duyuianyla yaşarlar. Ama Boğalar için bu dönem ruhsal bir dönem. Bundan sonra görünmeyen dünyanın varlığını reddedeme-yeceksiniz. Burcunuzun 12. evinin gücünü doğru bir şekilde ruhsal konulara yönlendirmelisiniz yoksa uyuşturucu kullanımı veya alkolizme yol açabilir.

Geçen ay için yazdığımız her şey bu ay içinde geçerli sadece her şey daha güçlü yaşanacak.
Nisan ayı geçen yılı değerlendirip hatalarını düzeltmek vc yeni yılda yeni hederler koymak İçin iyi bir dönem.
Sağlığınız bu ay iyi durumda ve ayın 21 ‘ine kadar ayaklara 21 ‘den sonra İse yüz baş saçlara özen göstererek bu bölgeleri güçlendirebilirsiniz. Bu ay ruhsal terapiye olumlu cevap vereceksiniz.
Mali durumunuz Nisan ayında iyi ve ayın 23′ünden sonra Merkür ilerledikçe daha da iyiye gidecek. Ayın 23′ünden sonra önemli rinan-sal kararlar almayı durdurun.Ayın 9′undan 13′üne kadar sevdiğiniz İnsana karşı sabırlı olun. Onunla çatışmaktan kaçının.
Şanslı Günler: Nisan 5 6 14 15 22 23 24

İkizler Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu

Ayın 10′una kadar sizin yıldız haritanız bir kovaya Satürn ise onun sapına benziyor. Bu dönem Satürn’ün burcunuzdaki önemi artıyor. Burcunuzun 8. evinin efendisi olarak bu durum eşinizin sevdiğinizin veya yatırımcılarınızın kazançlar yoluyla hayat seviyenizi yükseltecek. Geçen ay gezegenlerin gücü burcunuzun sosyal batı yakasından doğu yakasına kaydı. Daha çok kişisel bağımsızlık ve kişisel inisiyatif dönemine giriyorsunuz. Diğer insanlar her zaman önemli ama bugünlerde daha az önemli. Hayat şartlarınızı bir gözden geçirin ve onları istediğiniz gibi şekillendirin. Gezegenler bu teşebbüsünüzü destekleyecek.

Ayın 5′inde bütün gezegenlerin içinde en inançlısı olan Neptün burcunuzun kariyer merkezi olan 10. evinize giriyor. Bu dönem sırf başarıyı düşünmediğiniz ayrıca manevi yerinizi düşündüğünüz bir zaman olacak.

Ayın 20′sinde Güneş burcunuzun inanç merkezi olan 12. evinize) girecek. Bu dönem ruhani çalışmalar yapmak meditasyon ile dünyayı anlamaya çalışmak için iyi bir zaman. Hareketten hoşlanan İannız hayır işlerinde çalışacaklar. Burcunuzun arkadaşlık merkezi olan 11. evi hala güçlü. Ayın’5′inden 15′ine kadar biraz sabırlı olun. Çatışmadan ve münakaşadan kaçının. Risk almamaya çalışın. Sağlığınız şimdi daha iyi. Arzuladığınız hedeflere ulaşmak için yeterli enerjiniz var.
Şanslı Günler: Nisan 7 8 9 17 25 26

Yengeç Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızın en başarılı dönemlerinden birindesiniz. Ancak bu günler sağlığınızın oldukça hassas. Eğer günlerinizi daha iyi planlarsanız ve öncelikli konulara odaklanırsanız hem sağlığa hem de başarıya kavuşabilirsiniz. Ama eğer olayların akışına kapılırsanız bedelini ödersiniz.Sağlığınızı yıllık raporda bahsedilen pratikleri uygulayarak güçlendirebilirsiniz. Kalbinize ekstra özen gösterin. Başınıza yüzünüze ve saçlarınıza önem verin. Yeterli egzersizi yaptığınıza emin olun.

Nisan ayında en önemli konu kariyeriniz olacak. Gezegenlerin çoğu burcunuzun kariyer merkezi olan 10. evine doğru ilerliyor. Gezegenlerin büyük çoğunluğu sizin başarılı olmanız için çalışıyor gibi görünüyor. Bu konuya odaklanmanız gerek. Bu ay sevdiğiniz insanlara karşı sabırlı olun. Sizin kariyerinize odaklanmanız onların ihmal edilmiş hissetmelerine sebep olabilir.

Finansal durumunuz mükemmel olmaya devam ediyor. Ayın 20′sine kadar geçen ayki eğilimler devam edecek. Para maaş zammı şeklinde size gelecek. Bu sizin profesyonel ününüzün bir sonucu olacak. Spekülasyon aktivi tel erinizde bu ay aşırıya kaçamamaya çalışın. Rahatça kazanacak ve rahatça harcayacaksınız. Ayın 20′sinden sonra daha tutumlu davranmalısınız. İyi bir yatırımcısınız zenginlik elde etmede daha sabırlısınız. Bu ay arkadaşlarınız da size finansal olarak yardım edecekler.
Şanslı Günler: Nisan 1 10 11 18 19 27 28

Aslan Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Aslan Burcu Yorumu

Geçen ay ayın 20′sinden sonra burcunuzun 9. evi güçlüydü bu durum bu ay da sürecek. 9. ev talih evi olarak bilindiğinden bu ay mutluluk ve iyi talih sizinle olacak. Bu ay zihinsel ve entelektüel ufuklarınız genişleyecek.
Nisan ayında seyahat etme şansınız olacak ve güzel eğitim fırsatları yakalayacaksınız. Öğrenciler derslerinde başarı gösterecekler. Eğer adli bir davanız varsa kazanacaksınız.
Burcumuzun 9. evi güçlü olduğunda hepimiz öğrenci ve öğretmen oluruz. Üstlerimizin öğrencisi ve astlarımızın ise öğretmeni haline geliriz. Gece hayatını Aslandan fazla kimse sevemez. Ama bu ay felsefi tartışmalar gece yaşamından daha çekici gelmekte.

Bu ufuk genişlemesi sizi ayın 20′sinde başlayacak olan kariyer döneminizde zirveye taşıyacak. Güneş burç haritanızın yarısını ayın 20′sinden sonra geçecek. Bu dönem kral patron İmparator ve reis sizsiniz.
Aşk hayatınız İyi gidiyor ama sevdiğiniz kişiye karşı ayın 3′ünden 5′ine kadar daha sabırlı olun.
Şanslı Günler: Nisan 2 3 4 12 13 20 21 30

Başak Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu

Bu ay çoğunluk gezegenlerin 8. evinizde olması cinsel yaşamınızı geçen aydan daha yoğun hale getirecek. Bu noktada cinsellikte aşırıya kaçarak yaşamsal enerji düzeyinizi düşürmemeye çalışmalısınız.
Bu yüzleşme rüyalar okuyacağınız kitaplar alacağınız haberler ufak tefek tehlikeler atlatmakla gerçekleşebilir. Tüm bu deneyimler size yaşamın ne kadar kısa ve değerli olduğunu hatırlatacak. Bu aydan sonra yaşamda önceliklerinizi ve neyin değerli olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

Bu ay maliye İle sorunları olan Başaklar bu problemlerini çözme olanağı bulacaklar. Yılbaşından beri maddi durumu her geçen gün daha iyiye giden eş ortak veya sevgilileriniz bu ay size eli açık davranacak.
Bu ay borçlarınızı ödemek içinde uygun bir dönem olacak. Borçlarınızın tümünü ödeyemeseniz bile en azından yeniden yapılandırmaya gidebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce borçlarınızı iyi analiz edin ve en fazla gelirinizin % 30′u kadar bir miktarla geri ödeme yapmaya çalışın. Nisan ayı Başaklar için borç ödeme kadar borç alma kapasitelerinin arttığı ve daha iyi koşullarda borç veya kredi bulabilecekleri bir dönem olacak.
Şanslı Günler: Nisan 5 6 14 15 22 23 24

Terazi Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Terazi Burcu Yorumu

Nisan 2013 ‘de sığlığınız geçen aydan daha hassas bir dönemden geçecek. Sağlık gezegeniniz olan Neplün 5 Nisan tarihinde Balık dönencesine girecek ve sizin sağlığınız için olumlu gelişmelere yol uçacak. Bu ay bol bol dua liınrvr bakın ve sevdiklerinizin sizin sağlığınız için dua etmelerini isteyin Inanç enerji her zaman sağlık Üzerinde olumlu etkileri olan bir algıdır. Bu ay ayrıca masaj ve akupunktur sağlığınız için yarralı olacaktır.
Sosyal yaşam para konuları gibi alanlarda kendinizi fazla yormayın. Bu ay enerjiye en fazlla ihtiyaç duyduğunuz bir dönemden gevmektesiniz ve sıığlığınız sizin için her şeyden daha önemlidir.
Bu ay parasal konulara odaklanmanız zor olabilir. Her zaman söylediğimiz gibi elinizden gelenin en iyisini yapın. Parasal problemleriniz geçici nitelikteler. 20 Nisan sonrası eş veya sevgilinizin maddi durumu yılın en iyi düzeyine gelecek ve bu size çok yararlı olacak. Bu dönemde arkadaşlarınızın da büyük desteğini göreceksiniz.
Şanslı Günler: Nisan 7 8 9 16 17 25 26

Akrep Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Akrep Burcu Yorumu

3 Şubat tarihinde doğudan batıya geçen gezegenler topluluğu Akrepleri sosyal düzlemlerine geçirmişti. 20 Nisan 2013 ‘de bu gezegen topluluğu batı yakasında doruğa ulaşacağından Akreplerin daha sosyal ve diğer insanlara daha bağımlı bir yaşam sürecekleri dönem başlayacaktır. Bu dönemde sizin kendinize güvenmekten çok diğer insanlarla uyum içinde yaşamanız gerekli. Ahengin gücü bu dönem yaşamınız-daki önemini arttıracak.
Dİğer insanları kontrol edemeyeceğinize göre onlarla uyumlu olarak güçlerinden yararlanmak ve başarıya ulaşmak sizin için bu dönem amaç olmalıdır. Bu dönemde yardımlaşma değer kazanırken kendini göstermeye çalışmak zararlı hale gelecektir.20 Nisan tarihinde Güneş’in 7. evinize girmesiyle beraber sosyal yaşamınızda zirveye ulaşacaksınız Venüs’ün 21 Nisan tarihi itibarı ile Jüpiter’le beraber yapacağı ortak hareketler size aşk getirecektir. Bu dönemde yeni iş ortaklıkları da söz konusu olabilir.
Akreplerin sağlıkları bu ay iyi olmakla beraber 20 Nisan sonrası hassas bir döneme girecektir. Sadece enerji düşüklüğünden ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için dinlenmelisiniz. Bu döneme kadar yaptığınız yüksek tempolu çalışmalar enerjinizi düşürmüş olabilir.

Geçen ayin sonunda Balık dönencesine giren Venüs en yüksek ve en hassas döneminde okluğundan iyi giden ilişkilerinizde aşkın en yoğun halini yaşayacaksınız. Ancak eğer ilişkinizde problemler varsa bu dönem oldukça sancılı geçebilir.
Şanslı Günler: Nisan 1 10 11 18 19 27 28

Yay Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Yay Burcu Yorumu

Romantik bir ay!

Ayın 13’ünde 4. Güneş eviniz olan Balık burcundan çıkan Merkür’ün etkisiyle bir kaç aydır süren evinizle ilgili tutkunuz sona erecek. Bu iki haftalık dönemden faydalanarak ailenizle ve akrabalarınızla hoşça vakit geçirin. Düşüncelerinizi ve duygularınızı ailenizle paylaşacağınız çok faydalı bir dönem olacak.

Ayın 10’unda Yeni Ay 5. güneş eviniz Koç burcunda bulunacak ve sosyal hayatınız renklenecek. Aile hayatınız ve romantik yaşantınız da bu hareketten payını alacak. Bazı Yay burcu insanları yeni romantik ilişkilere başlayacaklar veya ailelerine yeni üyeler katacaklar. Çocuğunuzun sportif aktivitelerine katılmayı ona destek vermek için düşünmelisiniz.

Ayın 20’sinde Mars 6. Güneş eviniz olan Boğa burcuna girdiğinde iş temponuzda artış görülecek. Mayıs ayının sonuna doğru artan iş yükü ile başa çıkmakta organizasyon yeteneğiniz önemli bir avantaj olacak sizin için. Ne kadar stres altında olursanız olun ayın 22’sinde iş arkadaşlarınıza faza yüklenmeyin.

Ayın 25’inde Dolunay ve Ay tutulması 12. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunacak. Bu tarihe yaklaşan iki hafta boyunca kendinizi şımartın. Dolunayla aynı burçta bulunacak olan Satürn soğuk algınlığı ve nezleye karşı sizi savunmasız bırakacak. Uykunuzu düzenleyin ve sağlıklı beslenin.

Oğlak Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bütçeye dikkat!

Bu ay Mart ayının tersine gezegenlerin dizilişi evde tadilat projelerini ve aile ile geçirilecek dakikaların altını çiziyor. Ayın 10’unda Yeni Ay Koç burcundayken başlanmış bütün projeler için tedbirlerinizi almalısınız. Eğer arkadaşlarınızdan yardım isterseniz size seve seve yardım edeceklerdir.

Nisan ayının 25’inde Dolunay ve Ay tutulması Akrep burcundayken hayatınızda arkadaşlarınızın önemi artacak. Uzun süreli arkadaşlarınız öncelikli olacak ama bir çoğuyla yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Bir zamanlar ümit vaad ettiğini düşündüğünüz bir ilişkinizi bitirebilirsiniz. Her halükarda romantik bir ilişkiniz olan kişiyi bugünlerde eve davet etmek pek iyi bir fikir değil.

Bu ay ailenizle ilgili giderler çok pahallı ve beklenmedik olabilirler. Bunun sebebi değişik gezegenlerin Koç ve Boğa burçlarında bulunmasıdır. Bu sizin için eğlenceli olmayacaktır.

Bu ayın sonuna doğru Güneş Venüs ve Mars Boğa burcuna doğru ilerlerken çocuklarınızın dikkatinize ihtiyacı olabilir. Sınırlı da olsa arkadaşları ile tanışın ve onların aktivitelerine katılın. Bu ay çocuklarınızın her istediklerini almaya çalışmayın onları şımartabilirsiniz. Sevgi sadece maddi olarak gösterilmemelidir.

Kova Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Kova Burcu Yorumu

Kariyer ayı!

İlerisi için plan yapın. Venüs ve Güneş ayın 15’i ile 20’si arasında Boğa burcunda olmaları ev projeleri için uygun bir dönem yaratmakta. Küçük tamirleri siz yapın. Bir odayı yeniden dekore edin dolapları temizleyin ve evinizi tertipleyin. Gelecek ay evinize arkadaşlarınızı çağırmak için hazır olacaksınız.

Nisan ayının 10’unda Yeni Ay Koç burcundayken tanıdığınız herkesle konuşacaksınız. Mahallenizde insanlarla konuşarak çevrenizi genişletebilirsiniz ayrıca ayın etkisi altında özelikle kardeşlerinizle ilişkilerinizi sıkılaştıracaksınız.

Ayın 25’inde Dolunay ve Ay tutulmaları Akrep burcunda meydana geleceğinden iş yerinizde statünüz yükselecek. Bu işyerinizdeki insanların sizin daha fazla farkında olmalarına yol açacak. İleriki aylarda kariyeriniz daha parlak olacak. Bu ay Mars Boğa burcunda bu yüzden iş arkadaşlarınıza ve amirlerinize iyi davranın.

Kariyerinize ilginiz arttıkça ailenizi de ihmal etmeyin. Bu dengeyi yakalamak zor olabilir ama bu yıl sizin önünüzdeki tek zorluk bu olacak. Bunu vaktinizi yönetmek konusunda bir ders olarak görün.

Balık Burcu Nisan 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Nisan Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Nisan 2013‘te Neler Bekliyor?

Nuray Sayarı Nisan 2013 Balık Burcu Yorumu

Bütçeye dikkat!

Ayın 25’inde Akrep burcundaki Dolunay ve Ay tutulması yıl sonuna gelmeden seyahat edeceğinizi gösteriyor. Ayın enerjisi aynı zamanda bilgiye önem veriyor bu yüzden kariyeriniz için bir konferansa veya bir seminere katılmayı düşünün. Tarihi bir mekanda tatil yapmak sizi çekebilir.

Ayın 12’sinde burcunuzda olan Merkür ve ayın 15’inde Boğa burcunda olacak olan Venüs iletişim becerinizi kullanmanızı gerektirecek. İkiside diğer bakış açılarını görmenize yardım edecek ve Venüs kelimelerinize çekicilik katacak. Eğer bekarsanız evinize yakın bir yerde harika bir insanla tanışabilirsiniz. Komşularınızla tanışın.

Nisan ayının 10’unda Yeni Ay Koç burcundayken gelirinizde bir artış görebilirsiniz. Çünkü Ay’ın enerjisi Venüs ve Mars’ınki ile bir araya gelecek. Ama çok fazla para harcamayın çünkü gelecek ay özelikle evinizle ilgili sürpriz harcamalarınız olabilir.

Nisan ayının son on günü yola dikkatli çıkın. Bir yanlışınız yüzünden ceza yiyebilirsiniz. Eğer sosyalleşmekteyseniz sizi bir başkasının eve bırakmasını isteyin. Eğer ayın 30’u gibi seyahate gidecekseniz gecikmelere hazır olun.

Bir Cevap Yazın