Ojeler İle Yaza Merhaba

2013 Yaz Oje Renkleri

Sarı, yeşil, mavi, mor, kırmızı, pembe… Son dönemlere baktığımızda birbirinden farklı oje renkleri mevcut ! Sizde herkesin tırnağında olan bu rengarenk oje trendini başarılı bir şekilde taşımak istiyorsanız ; birkaç noktaya özellikle dikkat etmeniz gerekiyor…

Yazın Trendi Ojeler

Ojeleriniz de çok ağıra kaçmamanız gerekiyor, aksi halde çok kalın ojelerin kuruması oldukça uzun sürer. Bu nedenle ojenin fırçasını tırnağınıza sürme hafifçe değdirerek yavaş yavaş uygulamanız gerekiyor ve fırçanızda mümkün olduğunca az oje olmasına özen göstermelisiniz.

Oje, ilk olarak tırnağın orta kısmına daha sonra diğer kenarlara uygulayın ve eğer ojeyi iki kat sürmek istiyorsanız ; ilk olarak birinci katın kurumasını beklemelisiniz, daha sonra ikinci kat oje sürebilirsiniz.

Tırnak kenarlarındaki taşan ojeleri temizlemek için kulak temizleyicisi ile asetona batırarak veya törpünüzün ucunu kullanabilirsiniz.

2013 Yaz Oje Renkleri

2013 oje renkleri, yaz sezonunda genellikle koyu renk hakim olacaktır. Koyu renk oje sürmeden hemen önce tırnağınıza bir kat parlatıcı uygulamanız daha hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Ojenin kalıcı olmasında en önemli etken ojenin kalitesidir. Ucuz ojeler tırnak yapınıza zarar vermekle birlikte sürüldükten sonra kısa süre sonra tırnak uçlarından silinmeye başlar. Hem sağlığınız hem bakımınız için güvenilir markaların ojelerini tercih edin.

Ojelerinizin tırnaklarınızda daha uzun kalması ve daha estetik görünmesi tamamen ojenizin kalitesine bağlı bir etkendir. Kullanmış olduğunuz ucuz ojeler hem tırnak yapınıza zarar verir hemde sürdükten kısa bir süre sonra tırnaklarınızdan yavaş yavaş kaybolmaya başlar. Size tavsiyemiz hem sağlığınız hem de bakımınız için güvenilir oje markalarını tercih etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın