Son Fitness Trendi METCON MAC Bebeköy’de!

Mac Bebeköy Cardio-Metcon Alanı.

MAC Bebeköy’de spor tutkunları için özel olarak düzenlenen METCON, üyelerin fonksiyonel antrenmanlarını özel eğitmenleri ile yapabilecekleri veya grup dersleri ile destekleyebilecekleri eşsiz bir alana dönüşüyor.

 MAC Bebeköy‘de Muscle Up Sport işbirliği ile hazırlanan METCON (metabolic conditioning) alanı üyelere 3 aşamalı bir antrenman sistemi sunuyor. Kardiyovasküler dayanıklılık, kuvvet ve jimnastik antrenmanlarının bir arada kombin edildiği bir antrenman sistemi olan METCON, kısa sürede daha yoğunluklu antrenman yapılmasını sağlayarak, üyelerin metabolizmasını hızlandırıp kondisyonunu arttırıyor.

MAC Bebeköy eğitmeni Erhan Tügen’in METCON alanı için özel olarak yazdığı ve  her gün değişen antrenman programını, MAC Bebeköy‘ün tüm üyeleri kişisel ya da grup olarak uygulayabiliyor. Bisiklet, koşu, kürek, ip atlama gibi kardiyovasküler egzersizleri, pull up, handstand push up gibi jimnastik egzersizleri ve olimpik kaldırışların (halter) bulunduğu METCON’da güç ve forma sokma programları kolaylıkla yapılabiliyor.

Arkadaşlarıyla birlikte METCON’da minimum süre içerisinde tüm hareketleri maksimum tekrarda yapmayı başaranlar tatlı rekabetin galibi olurken spor yapmak daha keyifli bir hale geliyor.

Mac Bebeköy Cardio-Metcon AlanıMac Bebeköy Cardio-Metcon Alanı..

Bir Cevap Yazın