Starbucks VIA Toz Kahvesi Artık Türkiye’de!

Starbucks VIA Toz Kahvesi Artık Türkiye'de!
Starbucks VIA Toz Kahvesi Artık Türkiye’de!

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleri ile misafirlerini ağırlayan Starbucks, şimdi kahve keyfinizi evde, işte, hatta yolda yürürken sürdürebilmeniz için ‘toz kahvesi’ Starbucks VIA’yı Türkiye mağazalarında da sunmaya başladı…

Nerede olurlarsa olsunlar, en iyi kalitede, zengin ve tatmin edici Starbucks Deneyimini yaşamak isteyen misafirleri için, Starbucks Türkiye, 10.yılını kutladığı bu sene bir yeniliği daha getiriyor.

Starbucks’ın misafirlerine, Starbucks kalitesiyle anında içmeye hazır kahve sunabilmek için yaptığı çalışmalar sonucu ortaya çıkan toz kahvesi Starbucks VIA Starbucks Türkiye mağazalarında da satışa sunuluyor.

En kaliteli arabica çekirdeklerinin toz kahve formatına getirilmesi ile %100 doğal bir süreç ile hazırlanan Starbucks VIA, günün her saatinde ve diledikleri her yerde Starbucks lezzettine ulaşmak isteyenler için pratik bir çözüm. Tek içimlik paketlerde sunulan VIA’ya sadece sıcak veya soğuk su ekleyerek kahveniz anında hazır oluyor.

Veranda, Colombia ve Italian Roast olmak üzere 3 farklı çeşidi ile Türk tüketicisiyle buluşacak olan Starbucks VIA, farklı aroma ve yoğunlukta kahve sevenlerin beklentilerini karşılıyor. Veranda, yumuşak içimi ile hafif kahveleri sevenler için ideal iken, belirgin fındık lezzeti sunan Colombia, Latin Amerika kahvelerini sevenlerin tercihi olacak. Yoğun, tatlı ve hafif isli bir lezzet sunan, Starbucks’ın özel bir harmanlarından biri olan Italian Roast ise yoğun kahve tadından vazgeçemenyenlerin diledikleri an kahve keyfini yaşamalarını sağlayacak.

Bir Cevap Yazın